DISKOGRAFIE

V květnu 2013, kapela Giant Mountains Band vydala své první album, "Long Lonesome Road." Většina těchto písní je hlavní součástí repertoáru kapely od roku 2006. Díky výborné práci Romana "Bizona" Pacholíka z Bizon Records si nyní můžete vychutnat poslech těchto písní kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Ukázky jsou k poslechu níže, celé CD můžete zakoupit na našich koncertech nebo online po kliknutí na tlačítko "Buy Now", které Vás přesměruje na zabezpečenou platební bránu.

Long Lonesome Road

"Long Lonesome Road" (2013)

1 Borrowed Time

2 Spring Return

3 Oceans Apart

4 Northbound

5 My First Love (Holmes - M. Kelley)

6 The Game That We Can´t Win

7 Coming Back Home To You

8 Dreamed Of North Dakota

9 Way Back Home

10 Long Lonesome Road

11 I Am In Darkness

12 Train 420

Skladby 1 - 11 napsal a je registrovaným nositelem autorských práv Lucien G. Holmes. Bez jeho souhlasu je zakázáno jakékoli šíření těchto skladeb.

Skladbu 12 napsali a jsou registrovanými nositeli autorských práv MacGillavry, Schut a van der Zijden (Holy Water). Bez jejich souhlasu je zakázáno jakékoli šíření těchto skladeb.

To download:


To stream to your account:

And if you'd like to put gas in our virtual van, or pay for the therapy we need after making this album, you are generously welcomed to donate. We will put everything toward the next album. Literally, every penny helps.